У Золотоноші підприємство продавало газ в школи, лякаючи здорожчанням

08 жовтня 2022, 19:25

Прокуратура довела в суді незаконність збільшення ціни на газ для навчальних закладів Золотоніщини – до бюджету стягнуто 600 тисяч гривень.

Господарським судом задоволено позовну заяву Золотоніської окружної прокуратури в інтересах відділу освіти, охорони здоров`я, культури, спорту Золотоніської РДА до ТОВ «АС» про стягнення до бюджету 600 тисяч гривень, сплачених за нікчемними додатковими угодами про збільшення ціни на газ для навчальних закладів Золотоніського району.

Прокурором доведено, що ТОВ «АС» безпідставно ініціювало укладення додаткових угод до договору закупівлі газу на опалення шкіл Золотоніського району, посилаючись на підвищення ціни на газ на ринку України.

Прокуратурою спростовано дані ТОВ «АС», оскільки ціна на газ не лише не зростала, а навпаки – спадала та внаслідок укладення додаткових угод від початкової тендерної пропозиції зменшено обсяг закупівлі газу на 75,3146 тис. м3 – фактично на 18,6%, а ціну збільшено на 41,42% за 1000 м3.

Тепер підприємство зобов’язано сплатити до бюджету незаконно отримані кошти, що призведе до наповнення місцевого бюджету на 600 тисяч гривень.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору