У Золотоноші під час затримання продавців наркотиків побили міліціонерів

06 листопада 2015, 16:50

нарк

На минулому тижні в Золотоноші по вулиці Баха задокументовано 3 випадки збуту наркотичних речовин. Операція проводилась із залученням черкаських міліціонерів і була схожа на бойову, інформує Черкаський край.

У цьому мікрорайоні проживають особи ромської національності і щоб заховати особу, яка займалась збутом наркотичних речовин, вони влаштували справжнє побоїще. Міліціонерів били до крові (у Золотоніському міськвідділі міліції є відео зйомка цієї пригоди), двом міліціонерам нанесли тілесні ушкодження, з якими ті змушені були звернутися в лікарню.

Двох підозрюваних у збуті наркотичних речовин правоохоронцям вдалося затримати, а третього ватага ромів відбила. Було задокументоване кримінальне правопорушення за статтею 345 ч.2 Кримінального Кодексу України – щодо насильства над працівниками правоохоронних органів.

Як розповів начальник Золотоніського міськвідділу міліції Олександр Охріменко, в ході досудового слідства встановлювалися особи, які порушували громадський порядок, ігнорували законні вимоги працівників міліції та спричиняли їм тілесні ушкодження. З метою впізнання тих, що билися, до міськвідділу й доставлялися жителі того мікрорайону, де відбулася потасовка, після чого були відпущені й нікуди не вивозились.

Поділитись

Коментарі

Вгору