У Золотоноші малолітньому переселенцю збирають гроші, щоб вилікувати порок серця

11 серпня 2015, 15:30

otNRicMBiUU

У Дениса Стельмаха діагностували порок серця. Хлопчик з мамою переїхав у Золотоношу зі сходу. Батько відмовився від родини. Наразі дитині збирають гроші на операцію.

У Катерини Стельмах в житті все складалося добре. Гарна, скромна, добра, люблячий чоловік, маленький син Денис, доки не прийшла на Схід України війна. У серпні минлого року вона була змушена залишити рідне місто, переїхати до Золотоноші. З того час все пішло шкереберть. Чоловік залишився на сході, зрікшись своєї родини і маленького синочка. Біда прийшла після планового медичного огляду у її синочка – у нього в Золотоніській дитячій поліклініці діагностували порок серця, - інформують у пабліку Золотоноша інфо.

Важку хворобу черкаські обласні лікарі шукали півроку, але точний діаноз поставив тільки золотоніський кардіолог Борис Антипович. Більше того, лікарі сказали, що для врятування життя Дениса необхідна тільки операція, адже дитина цю ваду не переросте. Рідних майже нікого немає, чоловік не дає про себе жодних звісток, тож Катя сподівається тільки на небайдужих людей. Давайте допоможемо молодій мамі, адже операцію можуть зробити лише за кордоном і вона чимало коштує.

Реквізити карти ПриватБанку

5168 7572 8701 2241

Телефон: (063) 759-84-68, Катя Стельмах

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору