У Золотоноші хочуть будувати протирадіаційне укриття за 73 мільйони

03 квітня 2024, 12:35

Фото: Getty Images, тематичне

Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради проводить закупівлю на будівництво протирадіаційного укриття в одній зі шкіл міста. Очікувана вартість будівництва – 73,82 мільйона гривень. Цей проєкт може стати найдорожчим із подібним на Черкащині.

Згідно з інформацією на порталі Prozorro, аукціон має відбутися 8 квітня, а роботи повинні завершитися до кінця 2025 року, пише 18000.

Окрім будівельних робіт, передбачений також благоустрій території школи. Зокрема, це укладання 124 квадратних метрів плитки та посів газону.

Загалом укриття матиме 3 приміщення: безпосередньо укриття (на 60 лав та 140 шкільних парт), кімната медсестри (стіл, 2 шафи) та буфет. Укриття розраховане на 550 осіб.

За словами заступника міського голови Золотоноші Олександра Флоренка, нині в місті намагаються отримати співфінансування від держави.

– За рахунок бюджету ми таку суму не потягнемо. Якщо найближчим часом не зможемо отримати державне фінансування, то, можливо, тендер доведеться відмінити. 

Також він додає, що цій школі потрібне укриття, бо на сьогодні такого приміщення тут немає.

Зазначимо, що це 7-й тендер на Черкащині щодо будівництва протирадіаційних укриттів, і він же – найдорожчий.

Загалом, за попередньою інформацією, в області до цього літа мали побудувати 8 таких укриттів. Роботи фінансуватимуть за рахунок освітньої субвенції за співфінансуванням із місцевими бюджетами.

Водночас у Черкаській ОВА повідомили, що у 2023 році область отримала 40 млн грн на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі на Черкащині хочуть збудувати найкоштовніше укриття в області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Петро :

А барабани в укриття закуплять???

Вгору