У золотоніському будинку культури відкрили сучасний зал хореографії

27 листопада 2017, 14:04

Ініціативна група батьків танцювальної студії “Dance Maister” звернулася до міських керманичів із проханням оновити танцювальний зал, що на другому поверсі міського будинку культури, інформує "Золотоноша".

Міський голова Віталій Войцехівський запевняє, що одним з пріоритетних завдань влади міста є створення умов для творчого розвитку молоді. За його словами, саме тому приміщення зовсім нещодавно відремонтували за рахунок міського бюджету.

На ремонт витрачено 47 тисяч гривень. Відновлено професійний танцювальний паркет, стіни та стелю, замінено електрику, підвіконня, закуплено лавочки тощо. Посильну допомогу по ремонту залу також надали батьки вихованців танцювальної студії, однак без допомоги владних структур, звісно, не впоралися б.

Керівник танцювальної студії “Dance Maister” Юлія Пилипенко не стримує емоцій вдячності і зауважує, що такий сучасний танцювальний зал є тільки у обласному центрі, тепер ще і у нас, в Золотоноші.

– Хочу подякувати батькам своїх вихованців за небайдужість та міським керманичам за таку значну матеріальну допомогу. Тепер усі танцювальні вершини нам підкоряться, а діти із задоволенням займатимуться у теплому, сучасному та гарному залу, – зауважує викладачка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору