У Житомирі повторили експеримент черкаського журналіста

05 травня 2014, 10:23

У Житомирі активісти Автомайдану та Самооборони перевірили реакцію місцевих жителів і правоохоронців на появу озброєних сепаратистів, йдеться у сюжеті ТСН.

Переодягнуті у російських бойовиків активісти з автоматом та георгіївськими стрічками проїхались центральними вулицями, постояли під міліцією та СБУ і поспілкувалися з людьми.

На центральних вулицях міста вони питали у перехожих дорогу до обладміністрації, провокуючи російським акцентом і чужинськими закликами. Перевдягнені самооборонівці спочатку навіть нервувалися та просили своїх прикрити — раптом люди кинуться їх бити. Проте перехожі люб’язно вказували дорогу і не дивувалися навіть запитанню, як обминути пости ДАІ.

З ними запросто спілкувалися навіть військові курсанти, а замотаний державним прапором студент, трохи повагавшись, вказав дорогу до ОДА.

Знахабнілі сепаратисти 10 хвилин крутилися просто перед центральним входом в управління міліції, але й там їх ніхто не помітив. Лише згодом правоохоронець, який проходив повз, поцікавився, звідки у них зброя.

Жоден із городян, хто спілкувався з підозрілими чоловіками, на сполох не забив, хоч у місті вже не перший день ходять чутки про бойовиків.

Самооборонівці сподіваються, що відео з рейду переглянуть і зроблять висновки не лише силовики, а й містяни почнуть дбати про власну безпеку.

Нагадаємо, раніше такий самий експеримент провів черкаський журналіст телеканалу «Рось» Валентин Чернявський.

Поділитись

Коментарі

Вгору