У Черкасах сепаратисти можуть вільно пройти до облдержадміністрації? (відео)

25 квітня 2014, 11:36

Журналіст телеканалу «Рось» Валентин Чернявський спробував на власні очі переконатися наскільки громадські активісти та правоохоронні органи оберігають місто та головний об’єкт – черкаську обласну державну адміністрацію від захоплення сепаратистами. Перевдягнувшись в «зеленого чоловічка» та взявши бутафорський автомат, він з-за міста приїхав просто до обласної адміністрації, інформує "Прочерк".

Цікаво, що їдучи з боку села Свидівок вздовж Дніпра до Черкас, Валентин Чернявський спокійно проминув один з блок-постів, об’їхавши його паралельною вулицею.

Крім того, журналісту всіляко сприяли черкащани, яких він запитував дорогою, як проїхати до обласної державної адміністрації. Не знаючи, що Валентин Чернявський журналіст, та бачачи при цьому його одяг, георгіївську стрічку на авто, пішоходи між тим чемно розповідали як доїхати до центру міста. Більше того, журналіст на авто навіть проїхав до обласного управління СБУ та посидів трохи у машині поряд з будівлею. Неподалік проходив міліціонер, який напевно бачив озброєну людину в машині, проте правоохоронець ніяк не відреагував на це. Ніхто не вийшов до «зеленого чоловічка» і з будівлі СБУ.

Так безперешкодно журналіст доїхав до черкаської ОДА. І лише там, коли він походив по площі, до нього підійшли працівники ППС та запитали його про мету візиту. Таким чином Валентин Чернявський наочно показав, як погано охороняється насправді місто Черкаси від сепаратистів.

Поділитись

Коментарі

Вгору