У жителя Черкащини виявили вірусний гепатит А

08 вересня 2015, 19:30

швидка

За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції з 29 серпня до 4 вересня 2015 року в області зареєстровано 69 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції (далі - ГКІ). 

Зокрема, у м. Черкаси зареєстровано 24 випадки, м. Умань – 11, Канівському районі – 8, Катеринопільському – 5, Золотоніському та Чигиринському районах – 4, Драбівському районі – 3 випадки, м. Сміла, Жашківському, Тальнівському, Черкаському районах – по 2 випадки. У Лисянському та Уманському районах зареєстровані поодинокі випадки захворювань на ГКІ. На 11 адміністративних територіях інфекційні хвороби цієї групи не реєструвались.

Серед захворювань на ГКІ кількість гастроентероколітів встановленої етіології становить 32 випадки, зокрема сальмонельозу – 11 випадків, 3 випадки ротавірусної інфекції. Також зареєстровано 24 випадки гастроентеритів невстановленої етіології, 1 випадок захворювання на шигельоз (дизентерію), 1 випадок вірусного  гепатиту  А.

У вогнищах проведений комплекс необхідних заходів, зокрема обстеження контактних осіб, лабораторні дослідження питної води, харчових продуктів, змивів, - інформують у прес-службі державної СЕС Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору