У жовтні черкащан чекають зустрічі з відомими письменниками

30 вересня 2015, 16:40

Snymok52-636x409

Молодіжна громадська організація Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького “Книжковий маестро” у жовтні активізує свою роботу. Організатори обіцяють, що жовтень буде особливо літературним – планується проведення у місті 2-х літературних зустрічей, інформує ГромЧе.

8 жовтня о 18:00 у Черкаському художньому музеї відбудеться літературна зустріч з відомими письменницями Дарою Корній і Талою Владмировою. Захід пройде у рамках мистецького фестивалю “Три крапки”.

Як зазначають організатори, письменниці в Черкасах вперше. Тому говоритимуть і розповідатимуть гості про все. Про нові книги, подорожі тощо.

Наступного ж дня, 9 жовтня, о 16:30 відбудеться літературно-художня зустріч із українською художницею та письменницею Катериною Штанко.

Ще на кінець жовтня, запланована презентація нової книги сучасного письменника Макса Кідрука.

— У нас планів дуже багато. Головне, бажання. Після жовтневих літературних зустрічей плануємо запросити в Черкаси Андрія Любку, Олексія Чупу, Дмитра Лазуткіна, Юрія Андруховича та Вікторію Гранецьку. Попри презентацій, відвідувачів чекатимуть сюрпризи. Запрошую всіх літературних містян приєднуватися до наших подій, — розповіла організатор Людмила Фіть.

Вгору