Два роки власник заправки на Звенигородщині воює із Антимонопольним комітетом

26 листопада 2014, 10:07

54

Після перевірки ТОВ «Валентина» назвали монополістом, знайшли різницю між закупкою та націнкою та оштрафували на 136 тис. грн. Зараз вимагають сплатити ще 136 тис. грн. пені. Власник заправки шукає справедливості в Київському апеляційному господарському суді, однак там відмовляють через те, що збіг законний термін на оскарження рішення, інформують Новини Черкащини.  

Антимонопольний комітет визначив, що у Звенигородці та 10-кілометровій прилеглій території заправка має монопольне становище й необґрунтовано завищує ціну на бензин А-80 та дизельне паливо. Однак у суді ТОВ «Валентина» надало невраховані докази того, що у межах 10-кілометрової зони від Звенигородки є ще дві АЗС, де можна придбати пальне.

– Тепер ми подалидо суду, але нам відмовляють через непогашений судовий збір у встановлені терміни. Антимонопольний комітет вимагає пеню, однак вона не може бути нарахована, поки не встановлене порушення, – говорить директор ТОВ «Валентина» Ігор Ольховський.

За його словами, термін на оскарження рішення в апеляційному суді збіг, а в Комітеті Верховної Ради з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики вирішити проблему також не вдалося. Адже незабаром, після оновлення парламенту і уряду, боротьбу доведеться починати «по-новому»...

Поділитись

Коментарі

Вгору