У вилучених алабаїв виявили дисплазію і рахіт

31 березня 2016, 09:10

12899922_1796182387277291_1871303796_n-300x180

Алабаї, яких вилучили у скандальної сім’ї Лясових, наразі перебувають у черкаському притулку. Більшість собак у жахливому стані, у деяких тварин виявили дисплазію і рахіт. 

Про це пишуть члени товариства захисту тварин “Друг”, повідомляє Інфоміст.

“Разом з дорослими собаками в притулок приїхало 11 цуценят. Малюки можуть підхопити інфекцію, там її чимало, але господарі навідріз відмовилися давати гроші на сироватку собакам. Як, власне, і на харчування алабаїв, хоча рішення про вилучення тварин вони планують оскаржувати в суді”, – йдеться в повідомленні.

Утримання собак лягло на плечі “Друга”, як і трьох сотень інших собак в черкаському притулку. І хоча завдяки співпраці з керівництвом КП "Черкаська служби чистоти" вдалося отримати фінансування на 10 мішків корму для харчування алабаїв, цього не достатньо.

“Найсумніше, що в цій ситуації найбільше страждають тварини: як і вилучення алабаї, так і жителі притулку (яким довелося тиснутись по 4-5 собак в одному вольєрі). Ми просимо звернути увагу на те, що ТЗТ “Друг” жодним чином не може вплинути на зміну рішення суду, на будь-які юридичні моменти цієї ситуації або якісь інші нюанси. Ми виявилися заручниками становища, коли доводиться мати справу з наслідками, але не першопричиною”, – пишуть захисники тварин.

Поділитись

Коментарі

Вгору