У центрі Черкас невідомі залишили ще одну “інсталяцію” зі шприцами (фото)

15 квітня 2019, 18:00
У центрі Черкас невідомі залишили ще одну "інсталяцію" зі шприцами (фото)

Фото Костянтина Мірошніченка

Чергова "інсталяція" зі шприцами з'явилася у середмісті Черкас поблизу Стрілецького узвозу (спуск на Митницю) біля закинутого будинку. 

Світлину опублікував черкасець Костянтин Мірошниченко на своїй сторінці у "Фейсбук".

- Ось такий "перформанс" можна побачити біля закинутого будинку в центрі міста, - написав він.

Нагадаємо, нещодавно черкащанка знайшла закривавлені шприци, іграшкову ляльку та динозавра, з яких хтось створив "інсталяцію".

Таку “інсталяцію” жінка виявила на Стрілецькому узвозі.

- Підіймаюсь біля Гранду на митниці по стрілецькому узвозу і тут бачу інсталяцію. Купа кривавих шприців і особливо іронічно виглядає гола лялька й маленький динозавр поруч. Дякую добрій людині, що вигребла це з кущів, щоб ніхто випадково не вліз, але відчуття глибокого суму не покидає. Інсталяція варта того, щоб нею поділитися. Серед нас ще залишились митці, - написала Олена Босак.

Як повідомляє "Zmi.ck", сьогодні, 15 квітня, на ранковій нараді в міськраді порушили проблему. Заступниця міського голови Людмила Бордунос звернулася до поліції з проханням моніторити територію, де були виявлені небезпечні знахідки.

"Моніторити на предмет наркоманів і тих, хто робить ці "інсталяції". Будь-яка дитина, побачивши іграшки, може поранитися об шприци", - зазначила Бордунос.

Читайте такожУ Черкасах в чоловіка виявили наркотики.

Вгору