У ТЕЦ розповіли черкащанам, що є підставою для відмови в призначенні субсидії

03 жовтня 2023, 15:31

Цьогоріч Уряд надає можливість громадянам у рамках експериментального проєкту максимально спростити процедуру звернення за житловою субсидією. Такий спрощений механізм звільнить від потреби збирати довідки про доходи, заповнювати бланки та стояти в чергах. Достатньо лише подати заяву в електронній формі «в один клік».

Зробити це можна будь-яким зручним способом, зокрема:

– в онлайн-кабінеті на вебпорталі або в мобільному додатку Пенсійного фонду України;

– на Порталі Дія;

– поштою або особисто у сервісних центрах Пенсійного фонду України;

– особисто подати уповноваженим територіальних громад;

– у центрах надання адміністративних послуг.

Заява на отримання субсидії для друку є у вільному доступі ТУТ.

Скористатися такою можливістю напередодні опалювального сезону можуть усі потенційні субсидіанти. Більшості домогосподарств країни, які отримували субсидії минулого опалювального сезону, перепризначать виплати автоматично.

"Заборгованість за житлово-комунальні послуги, яка виникла впродовж трьох місяців і перевищує суму 680 грн, є підставою для відмови в призначенні субсидії. Така вимога забезпечує контроль платіжної дисципліни та цільове використання коштів отримувачами житлової субсидії", - повідомляють у пресслужбі Черкаської ТЕЦ.

Водночас, аби забезпечити державною підтримкою осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, житлова субсидія призначається у випадках наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення з надавачем послуги договору про її реструктуризацію.

З питань оплати заборгованості та укладення договорів реструктуризації боргу варто звертатися до юридичного відділу Черкаської ТЕЦ» ПРАТ за адресою: м. Черкаси, просп. Хіміків, 76 або за тел. 050-271-56-06 (вайбер, телеграм), 050-271-51-53.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору