Подружжя зі Звенигородщини виграло грант і виготовляє понад 10 видів крафтових сирів

03 жовтня 2023, 16:08

Подружжя Олександр та Лариса Фесенко стали одними з переможців програми «Власна справа». Грантові кошти інвестували у закупівлю спеціального обладнання для виготовлення м’яких сирів та пломбіру. Під час робочого візиту до Звенигородщини директор Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Джур відвідав грантоотримувачів.

Приміщення колишньої колгоспної пекарні переобладнали під виробництво крафтових сирів. Облаштовувати допомагали ментори сироваріння зі Львова та Сум. Разом намалювали проєкт приміщення згідно вимог сертифікації. Довіряли лише устаткуванню українського виробництва.

До цього Олександр працював на Звенигородському сироробному комбінаті, а згодом був директором молочного виробництва у Миколаєві.

Професійний досвід, уважне ставлення до деталей та стародавні рецептури голландської та італійської гастрономії – тепер основа торгової марки «Family cheese».

Молоко вищого ґатунку сировари закуповують у місцевих сільгоспвиробників, проте досліджують на якість у власній лабораторії. Сьогодні кооператив виготовляє понад десять видів якісних сирів, є й такі, що дозрівають 2-3 роки. 

З логістикою та доставкою продукції допомагає син Олександра та Лариси.

Виробництво розвивається, а односельчани подружжя мають робочі місця. А це є головно вимогою для учасників урядової програми єРобота.  Детальніше про програму можна дізнатися ТУТ.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного центру зайнятості

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ріта :

Сир у них справді смачний 👍

Вгору