У Тальному відбувся марш вишиванок

13 травня 2014, 13:34

11 травня в Тальному пройшло велике патріотичне свято. Місцеві жителі в національному вбранні зібралися біля міського центру культури та дозвілля й звідти пішою ходою в супроводі духового оркестру, з державними прапорами та патріотичними гаслами, вирушили до пам’ятника чотирьом українським Гетьманам, що на центральній площі міста, а звідти – на «Співоче поле».

Учасників заходу привітав голова райдержадміністрації Юрій Нечай. У своїй промові він висловив сподівання, що таке свято стане традиційним, і наступного року до нього приєднається ще більше людей. Очільник району заспівав Гімн України, і його підтримала вся громада.

Гостей свята чекала цікава та різноманітна розважальна програма, яка включала виставки робіт майстрів народної творчості, конкурси та розваги, демонстрацію українського автентичного одягу, виступи творчих колективів тощо.

Усі, хто бажав, мали змогу послухати казки й цікаві історії у виконанні Сашка Лірника, отримати майстер-класи з соломоплетіння та вишивки, навчитися танцювати старовинні танці «Яків», «Гречаники», «Очерет», посмакувати козацький куліш.

Свято вишиванок вдалося і сподобалося всім. Хочеться, щоб подібні заходи проводилися й надалі, адже вони сприяють згуртуванню громади та патріотичному вихованню молодого покоління, - зазначають у прес-службі Тальнівської РДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору