Завод, за який воюють соратники Одарича і Олійника, отримає ще 6 млн. гривень на каналізацію

13 травня 2014, 14:02

Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 30 квітня уклав угоду з ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» на додаткові роботи по будівництву зливової каналізації на вул. Козацькій. Вартість угоди складає 6,17 млн. грн.

Про це повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Тендер проведено за процедурою закупівлі в одного учасника. Замовник обґрунтував це тим, що йдеться про додаткові роботи, не включені у початковий проект, а саме: розширення дороги з 15 м до 18 м, збільшення довжини дороги в місцях примикання до вулиць, перенесення велосипедних доріжок, збільшення площі тротуарів, улаштування острівців безпеки, встановлення додаткових опор освітлення та світильників з люмінесцентними лампами, встановлення металевої огорожі та сигнальних стовпчиків, прокладання кабелю, улаштування підпірної стінки, перенесення 2 колодязів та корегування висотних відміток люків зливової каналізації.

За даними «ВДЗ», перший договір на роботи по цьому об’єкту з ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» підписали у 2011 році вартістю 11,32 млн грн.

Довідково:

50% акцій Черкаського асфальтобетонного заводу належить Черкаській міськраді. 12,5% належить Лілії Луговській, прийомній доньці екс-директора підприємства Сергія Якимчука. 8% має Ніна Набокіна, депутат Черкаської міськради від «Партії Вільних Демократів». Головою правління підприємства і власником 8% акцій є Олексій Гужва, екс-заступник мера Черкас Сергія Одарича.

Недавно Ніна Набокіна повідомила, що решта 50% розподілена між 200 акціонерами, з яких 23% контролює сім’я екс-директора підприємства Якимчука. За її словами, заяви деяких депутатів міськради щодо необхідності перевірки ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» і повернення його у комунальну власність є намаганнями встановити контроль за підприємством з боку сім’ї екс-директора. Самого Якимчука вона називає соратником екс-мера Черкас Володимира Олійника, тепер народного депутата від Партії Регіонів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору