У столичних заворушеннях беруть участь підприємці з Черкащини. Їм протистоять черкаські поліцейські (ФОТО, ВІДЕО)

15 грудня 2020, 19:09

Фото: "Радіо Свобода"

Черкаські підприємці мітингують на Майдані Незалежності та під ОП разом із ФОПами зі всієї України. З самого ранку вони вимагають відмінити впровадження касових апаратів для ФОПів. Учасники акції повідомляють про насильство до мітингарів з боку поліції. За наявною інформацією, серед силовиків знаходяться два десятка черкаських копів.

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди стоять та надворі

Одна з мітингувальниць, черкаська підприємиця Галина Капітон розповіла у коментарі журналістам "Про все", що поліцейські не лише вдаються до застосування перцевих балонів, а й до насильницьких дій відносно мітингуючих.

- Ми мирно стояли і нікого не чіпали, але поліція почала рвати наші намети і декілька разів проводила зачистки Майдану Незалежності. Серед підприємців багато постраждалих - поліцейські поливають нас перцевим газом. Одній жінці вибили око, вона дуже сильно травмована, - розповідає Галина Капітон.Підприємцям не дали підключити ані генератор, ані підвести гарячу воду в намети. Однак вони налаштовані рішуче і оголосили безстрокову акцію "Податковий Майдан".

- Наші вимоги - залишити у спокої систему оподаткування та не впроваджувати касові апарати, які підприємці не в силах поставити через дороговартісність приладів. Більше не лишається варіантів - з 1-го січня ми взагалі не зможемо працювати. Влада нас просто дробить і знищує, - скаржиться підприємиця.

Журналістам "Про все" стало відомо, що на мітинг під Офіс Президента поїхали не лише підприємці, а й правоохоронці з Черкас. Зокрема один із черкаських копів роти "ТОР" Андрій Майданник перебував у Києві на Майдані Незалежності приблизно в той час, коли там відбувалися силові протистояння.

У 2015 році поліцейський отримав осколкові поранення від вибуху гранати під стінами Верховної ради.

Інформацію підтвердила речниця патрульної поліції Черкаської області Ольга Пінчук.

- Усього на мітинг у Київ поїхали інспектори роти ТОР у складі 24 поліцейських. Їхнє завдання - охороняти мирний порядок, - розповіла речниця УПП.

Близького години тому підприємці увімкнули пісню "Пливе кача" як нагадування для правоохоронців про те, що відбулося під час штурму Майдану в 2014 році.

Інформація оновлюється...

Поділитись

Коментарі

Олена :

Ви подивіться на ці фото – майже таке було на Майдані у 2014 році. У такий важкий час для країни робити жахіття задля скасування рішення про касові апарати – це просто абсурд. Весь світ торгує тільки із касовими апаратами – це нормально. Чому таке протистояння? Не хочуть контролю? Шантаж? Мабуть, у Європі навіть не зрозуміють українців, коли дізнаються, ЩО відбувається на Майдані і заради чого такі бійки. Кажете, “умом Россию не понять”? А нас можна зрозуміти? Думаю, справа ховається дуже глибоко і касові апарати-це тільки привід.

Микола :

В европі працюють закони,а в нас з таким контролем почнеться здирництво і штрафи, буде гірше як у 90х люди захищають себе як можуть

Ігор :

Ви, мабуть, просто взагалі не розумієте того ,що відбувається… йде знищення підприємців….

Олена :

Такого не було б, якби самі ФОПи не намагалалися приховати свої реальні доходи та не приймали без оформлення найманих працівників. А яущо і приймають, то декларують мінімальну з/п, а все що зверху – подають у конвертах. Моя кума через це процшла, а тепер має мінімальну пенсію, хоча заробляла пристойні гроші. так що не треба визивати жалість – ховаєте повний прибуток – ось і маєте результат – касові апарати все поставить на свої місця. Доки ви не зрозумієте, що багата та процвітаюча країна – це залежить від платників податків. Малі податки – малі пенсії, малі трати на усі програми (не тільки соціальні), низький рівень життя. Візміть маршрутки – бігають (наприклад) 20 автобусів, а декларують 10. Видають “ліві” талончики (маленькі такі), а це ясно, що у карман перевізнику. Обманюють? Так! Усі виживають брехнею, а потім “винен” Президент. Ну то скачіть і далі, але треба бути чесними як із державою, так із людьми. Чому таке “споживче” відношення до держави? ВАМ важко? А як пенсіонеру, що виживає на 2000 грн? А його пенсія залежить від отих податків, що платять ФОПи у тому числі. Так що будьте чесними,якщо хочете вижити. Не хочете – скачіть скільки хочете.

Алла :

Олено, Ви розумієте, що Ви пишите ? Ви, тільки вдумайтесь – з офіційної з/платні 5000 грн держава забирає 1600 грн податків – людині залишається 3400 грн – і питання до Вас : чи може людина прожити на ці гроші ? ФОПи, замість держави, дають людям роботу , то чому ж вони повинні такі побори !!!!! платити за це державі. Ніде в світі таких поборі немає. Це по-перше, а по друге : так, правильно . в цивілізованому світі працюють з касовими апаратами…. але ж , в цивілізованому світі враховуються витрати, які підприємець витратив на своє обладнання та на товар який він закупив, витрати які підприємець несе на навчання своїх дітей, на ремонт свого помешкання та багато інших. А нашу держау витрати підприємця загалі не цікавлять …. Згідно касового апарату він повинен платити податки із загальної суми, яка склала на кінець податкового періоду. Ні, не ховається справа дуже глибоко…. Ці касові апарати хотів запровадити ще Азаров, та все ніяк руки не дійшли – втік….Зрозумійте і Ви нарешті, що ФОПи – це єдине джерело надходження податків … зарубають спрощену систему оподаткування – зарубають надходження до бюджету.

Роман :

Если Власть хочет считать налоги по касовым апаратам пускай она и ставит и опслуживает апараты .
Я не против платить налог но не драконовский конечно и я хочу видеть что за налоги чтото делают в моей стране ,а не за 30-лет совок досих пор..
Да и борьба эта не сколько фоповцов как тех кто завозит товар в чёрную ведь через апарат его не продаш…

Сергей :

ФОП готов работать с рро , но только с хоршим обсдуживанием и программами к ним , а не платить взятки и сумашедшие штрафы за малейшую ошибку . Да , а насчет европы , так нам туда еще очень далеко и не факт что мы тужа вообще попадем с нашим правительством и нашими крахоборами которые умеют только воровать и людей обдирать , тарифами и налогами .

kj bvc :

Так ты ж уже не ФОП лет 5 как!

Олена :

Власть уничтожает микробизнес, не затрагивая, а наоборот, лобируя интересы крупных монополистов. Завтра почти 600000 ( миллионов ) граждан украины останутся без работы, потому что это митинг не против кассовых, а против законов, которые подвязаны под эти кассовые аппараты. которые с 1 января осуществлять деятельность ФОП делают физически невозможной. Как вы считаете, получив в один день шесть миллионов безработных, украина много выиграет? Забирая у самозанятых людей работу, государство им ничего взамен не предлагает. Им важно, чтобы монополисты не пострадали

Валентина :

Да, но нигде в мире нет такой дыры на таможне. А у нас они завозят контрабанду, а отвечать ФОПу. Суть не в кассовых аппаратах, по лимитам с такой торговлей мы и близко не наторговываем. Что тут контролировать? Суть в методах и штрафах, которые они хотят повесить на нас.Очень многие ФОП до нового года закроются. Сколько безработных будет они об этом думают? Не продуманных шагов и решений в этом вопросе и то с каким рвением Гетьманцев проталкивает кассовые аппараты, доказывает состав коррупции в этом вопросе. Он уже за все это получил хорошие деньги. А ФОПы пусть отдуваются. Люди, пора уже фильтровать инфо с зомбо ящика и анализировать!!!

Олена :

Власть уничтожает микробизнес, не затрагивая, а наоборот, лобируя интересы крупных монополистов. Завтра почти 600000 ( миллионов ) граждан украины останутся без работы, потому что это митинг не против кассовых, а против законов, которые подвязаны под эти кассовые аппараты. которые с 1 января осуществлять деятельность ФОП делают физически невозможной. Как вы считаете, получив в один день шесть миллионов безработных, украина много выиграет? Забирая у самозанятых людей работу, государство им ничего взамен не предалагает. Им важно, чтобы монополисты не пострадали

Вгору