У Смілі затримали чоловіка, якого в Києві розшукують за грабіж

22 березня 2018, 13:34

Громадянина України, який перебував у розшуку, затримали у приміщенні Смілянського районного відділу міграційної служби, пише "Сміла"  з посиланням на управління державної міграційної служби України в Черкаській області.

Завдяки пильності смілянських міграційників та оперативності правоохоронців затримано громадянина, який знаходиться в активному розшукуСолом’янським управлінням поліції ГУНП в м. Києві за скоєння злочину передбаченого статтею 186 ч.1 ККУ.

Олександр Ф. подав свій паспорт громадянина України до ЦНАП м. Сміла для вклеювання фотографії при досягненні 45-річного віку. Після передачі паспортних документів до Смілянського РВ УДМС України в Черкаській області працівники підрозділу міграційної служби, перевіряючи особу власника документа за допомогою інтегрованої інформаційно-пошукової системи Міністерства внутрішніх справ України «Армор», виявили, що громадянин перебуває у розшуку.

Про встановлені факти було негайно повідомлено правоохоронні органи. Затриманого правопорушника у приміщенні Смілянського РВ УДМС України в Черкаській області доставлено до Смілянського відділення поліції ГУНП в Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору