У Смілі визначили, коли закінчиться опалювальний сезон

03 квітня 2018, 17:20

2 квітня у Смілі відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На розгляд винесено питання щодо завершення у місті опалювального сезону.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Н.Незнанова проінформувала, що у більшості навчальних закладів навчальний процес не проходить – учні знаходяться на канікулах, у дитячих садочках є  обігрівачі на випадок припинення теплопостачання.

Директори ТОВ «Смілапромтранс» В.Пилипів, КП «Смілакомунтеплоенерго» В.Прус проінформували про готовність теплопостачальних підприємств припинити надання послуг з теплопостачання.

 У зв`язку з відсутністю кворуму на початок денного засідання, було прийняте рішення провести засідання виконкому о 17-00 годині. На вечірне засідання прибуло 11 членів виконавчого комітету, що дало можливість розпочати роботу.

Після бурхливого обговорення питання, неодноразового переголосування у зв`язку із незгодою по датам припинення теплопостачання,  виконавчим комітетом було прийнято рішення щодо припинення у місті  опалювального сезону 4 квітня, для приватних будинків – 15 квітня.

За повідомленням Смілянської міськради.

Олена сказав:

А хіба він у них починався? Всю зиму читала,що Сміла без опалення. І все пройшло, як так і треба. Винних знайшли,нікого не покарали, а люди усю зиму мерзли в холодних оселях.Цікаво, а у Європі ось ТАКЕ буває, як у нас?

Вгору