У Смілі визначали кращих компаньйонів та захисників серед собак

24 жовтня 2017, 18:46

У Смілі провели заключні у цьому році змагання з категорії собака-компаньйон BH (Begleithund) та собака-захисник за умовами кінологічного союзу поліцейських собак, пише smila-ua.

У конкурсах цього разу взяли участь 25 псів. Окрім смілянських учасників були також приїжджі із Києва, Черкас, Золотоноші, Смілянського району.

У рамках змагань відбулися показові виступи собак з елементами захисту господаря. Псів провокували, слідкували за їхніми діями в умовах нападу.

Спочатку відбувся конкурс «Собака-компаньойон». Перевірялась соціалізація собаки, її слухняність, підпорядкування хазяїну, робочі якості, витримка, соціальна поведінка в місті. Другий конкурс – перевірка захисних якостей собак за нормативами, які використовують у поліції, МНС для захисту громадського порядку.

- Змагання були поділені на дві вікові групи: у молодшу входили собаки віком від 4 місяців, а до старшої – від двох років. Собаки-переможці отримали дипломи, які визнаються у 15 країнах світу, а також медалі, кубки, сертифікати, оцінювальні листи. Відмітки про перемогу йдуть у родовід собаки. Всього було 5 призових місць. У молодшій групі у категорії собаки-захисники перше місце розділили між собою два стафи – Джек і Конор. Собаки показали абсолютно однакові результати. Власники собак - Ігор Гетьман та Віталій Федоренко. У категорії собака-компаньйон перше місце отримав спанієль Барні, його власниця – 12-річна Яна Котляр. Також особливо відзначилась східно-європейська вівчарка Айк, який виступив у старшій групі захисних собак, - розповідає президент клубу собаківництва "САН-ГОЛДЕН", голова Кінологічної Федерації КСПС KUPA, суддя міжнародної категорії та майстер-дресирувальник Дмитро Борис.

 

 

Коментарі

Вгору