У Смілі призупинено навчання ще у 5 навчальних закладах

02 березня 2018, 13:03

Із 2 березня  призупиняють навчання смілянські школи №1, №4,  №7, №12 та смілянська гімназія. Про це Сміла.UA повідомила заступник начальника управління – начальник відділу освіти Марія Яцина.

У зв’язку із грипом і великою захворюваністю дітей, раніше призупинено навчання у трьох закладах міста: у школі №3 – колегіум, ліцей «Лідер», у школі №10.

– Кожна школа встановлює різні терміни вимушених канікул. У цей час діти навчатимуться дистанційно, - зазначила Марія Яцина.

Напередодні в управлінні освіти, молоді та спорту видали наказ "Про можливе призупинення освітнього процесу".

На виконання протоколу засідання комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.02.2018 №6 м. Сміла, керівникам закладів освіти міста необхідно:

1) Щоденно здійснювати моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед учнів та вихованців освітніх закладів міста. Про результати моніторингу щоденно повідомляти управління освіти, молоді та спорту (далі управління) до 23.03.2018.

2) Провести роз’яснювальну роботу серед учнів, вихованців, батьків, працівників закладу щодо профілактики розповсюдження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

3) Ужити заходів щодо дотримання у закладах протиепідемічного режиму та виконання відповідних протиепідемічних заходів (щоденне вологе прибирання приміщень з використанням дезінфекційних засобів, кварцування та регулярне провітрювання, проведення с-вітамінізації, використання засобів індивідуального захисту, дотримання правил особистої гігієни).

4) У разі перевищення епідеміологічного рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед дитячого колективу розглядати питання щодо призупинення освітнього процесу в окремих класах та закладі в цілому. Відповідне рішення приймати лише за погодженням з управлінням.

5) У всіх доступних місцях розмістити пам’ятки щодо профілактики грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій , інші пам’ятки профілактичного змісту, оголошення для батьків.

6) У випадку тимчасового призупинення освітнього процесу:
6.1. Відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.
6.2. Провести інструктажі з учнями, працівниками закладів з охорони праці , безпеки життєдіяльності.
6.3. Розробити та затвердити заходи щодо виконання навчальних планів та програмового матеріалу, забезпечити їх виконання у повному обсязі. Поінформувати управління про виконання означених заходів.
6.4. На період тимчасового призупинення занять щоденно, до 10.00, інформувати управління про стан справ у закладі, у разі надзвичайної ситуації – терміново особисто начальника управління Незнанову Н.О., або заступника начальника управління – начальника відділу освіти Яцину М. А.
6.5. Організувати надійну охорону приміщень, техніки, матеріально-технічної бази, територій закладів освіти, розробити та затвердити графіки чергування у навчальних закладах: адміністрації, педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу. Забезпечити чергування у закладах, а також контроль за дотриманням теплового режиму , роботою інженерних мереж та комунікацій.

7. Бухгалтеріям закладів освіти здійснити оплату праці педагогічним та іншим працівникам відповідно до чинного законодавства.

8. Головним спеціалістам відділу освіти Христюк О.В., Калінчик О.О. щоденно узагальнювати результати проведення освітніми закладами моніторингу стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції; надавати інформацію про призупинення освітнього процесу у закладах управлінню освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та в управління Держпродспоживслужби.

 

 

Вгору