Черкащанкам пропонують оригінально провести 8 березня

02 березня 2018, 12:34

8 березня замість ресторану – на перегонах. Так незвично провести жіночий день черкащанкам пропонує автомобільний клуб «Черкаси». Спеціально для містянок 8 березня у Черкасах влаштовують «Жіночі старти». Організатори запевняють, що буде настроєво, швидкісно та драйвово.

Востаннє «Жіночі старти» у Черкасах проходили ще 2016 року. Тоді перегони зібрали 30 учасниць. В автоклубі сподіваються, що цьогоріч прекрасних кермувальниць буде не менше. Тим більше, що учасницями оригінальних перегонів може стати кожна жінка, яка водить автівку у повсякденному житті та хоче ще краще відточити свою майстерність.

- Особливих навичок не потрібно достатньо вміти водити, мати авто та водійське посвідчення. Це не спортивні перегони, тому надто складних елементів на «Жіночих стартах» не плануємо робити. Головне завдання, яке ставим перед собою, - це створити учасницям святковий настрій, - розповідає керівник автоклубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

Проходитимуть «Жіночі старти» 8 березня на вулиці Хрещатик між вулицями Дашковича та Байди Вишневецького. Початок о 13:00.

Нині на «Жіночі старти» триває реєстрація. Та зареєструватися можна буде безпосередньо і в сам день перегонів (з до 12:00 до 13:00).

За день до перегонів організатори також збираються провести для водійок, які завчасно зареєструються, тренування.

Детальніше у Фейсбук.

Реєстрація ТУТ.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору