У Смілі декомунізували… Шевченка

13 березня 2016, 10:20

1У Смілі на Черкащині міська рада перейменувала вулицю Шевченка на Осінню. Про це свідчить перелік рішень ХІІ сесії міської ради VII скликання від 18.02.2016, оприлюднений на сайті міськради, інформує Рідна Черкащина.

Цікаво, що перейменування вулиці Шевченка здійнювалося на виконання Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-­соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. Які критерії визначили чиновники, щоб “підігнати” вулицю Шевченка до “закону про декомунізацію” – вочевидь, таємниця кабінетів Смілянської міської ради.

Іншим рішенням міської ради від того ж таки 18.02.2016 і на виконання того ж таки “закону про декомунізацію” було перейменовано вулицю Жовтневу. І вже їй присвоїли ім’я Тараса Шевченка.

Масові перейменування призвели до того, що в Смілі вже аж три вулиці Шевченка. Принаймні, цей казус зафіксований на Гугл-мапс. Третя знаходиться в мікрорайоні Гречківка, вона названа на честь старшини Шевченка (так вказано на паперовій версії карти міста Сміла, про що зауважує видання “Сміла”).

Загалом у Смілі рішеннями від 18.02.2016 року перейменовано 107 вулиць і провулків із комуністичними назвами.

Іще в Смілі перейменували вулицю

… 26 Червня  на вулицю 28 Червня;

… 5 Грудня  на вулицю 1 Грудня;

… 9 січня  на вулицю Гречківську.

Поділитись

Коментарі

FREE сказав:

А что удивительного? В Черкассах идиоты идиоты переименовали Седова. Седов погиб в 1914 году добираясь Северного Полюса, за 80 км до него. Он был родом с Украины, великий естествоиспытатель, путешественник, географ и т.д. Какое он имел отношение к коммунизму? Одни идиоты ушли, худшие идиоты пришли управлять городом. Ну чем Седов безмозглым не угодил?

Вгору