У службі у справах дітей розповіли, де наразі перебувають малюки, які жили в жахливих умовах

22 березня 2019, 18:11


Двох дітей із неблагополучної родини, які жили в жахливих умовах у Черкасах, з домівки забрали ще у вівторок, 19 березня. Меншого доставили в дитяче відділення лікарні, а старший потрапив до центру соціально-психологічної реабілітації. Із мамою працівники соціальних служб почнуть працювати в понеділок.

Про це повідомила начальниця служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк.

- Старший хлопчик поступово адаптується і звикає до нових умов. Мама прийшла навідати хлопчика наступного дня, як ми його забрали. Вона принесла якісь солодощі, проте на той момент дитина спала і жінка вирішила не чекати поки син прокинеться. Це було в середу і до п’ятниці вона більше не приходила, - розповіла Світлана Шишлюк.

Також вона зауважила, що хлопчик немає проблем зі здоров’ям чи розвитком, на відміну від меншого. Детальніше про результати обстеження буде відомо вже наступного тижня.

Начальниця служби у справах дітей повідомила, що з мамою працюватимуть та спілкуватимуться, аби пояснити, що вона тепер відповідає не лише за себе, а й за своїх дітей.

Читайте також: “Ми плануємо допомогти мамі”, – Зоя Вовк про ситуацію з дітьми, які жили в жахливих умовах.

- Вона ще сама дитина, має 21 рік. Першого сина дівчина народила у 17, другого – дещо пізніше, але обидва – позашлюбні. Ми ще не спілкувалися з її батьками, бачили лише бабусю, але вона була у стані алкогольного сп’яніння. Імовірно, що сама дівчина росла в неблагополучній родині, тому не знає, як правильно виховувати дітей. Ми будемо з нею працювати і спілкуватися разом із працівниками соцслужб і сподіваємося, що ситуація вирішиться позитивно, - Додала Шишлюк.

За її словами, у будинку матері волонтери проведуть суботник і поклеять шпалери, та й сама дівчина хоче змінюватися, щоб забрати дітей.

Вгору