У службі автодоріг повідомили, кому дозволять їздити по мосту під час ремонту

13 червня 2017, 18:00

Міст Через Дніпро перекриють з 19 червня. Цю інформацію «Про все» підтвердили у прес-службі Служби автомобільних доріг у Черкаській області. У САД також повідомили, що у пропускні години через міст зможуть курсувати лише рейсові автобуси та авто спеціального призначення, решті транспорту доведеться їхати в об'їзд.

Як вже повідомлялося раніше, пропускними визначені кілька годин вранці та увечері. Вранці  - з 6 до 9 години та увечері  - із 16 до 19. Але в цей час, наголошують у САД, проїзд дозволятимуть лише автобусам, які перевозять пасажирів, швидким, військовому транспорту, рятувальникам та газовій службі. Іншим водіям доведеться їхати через Канів та Кременчук.

Водночас, як запевняють у прес-службі САД, водіїв завчасно попереджатимуть, що на мості триває ремонт. На дорогах розмістять відповіді інформаційні таблички.

Коментарі

Оксана сказав:

“Геніальна ідея”….Якому дураку прийшла в голову!? Життя по-новому…літо по-новому…продовжується!!!

Дмитрий сказав:

Не верно! В пропускные часы будут всех пропускать.

yura сказав:

Де можна дізнатись точну інформацію?

Сергей сказав:

Жесть!

Сергей сказав:

Это нож в спину тем, кто привёз на дачу оздоровиться детей и внуков, и имеет кусочек огорода, который надо поливать. Клерки! Схаменіться! Не будьте падлюками! Вигадайте щось інше!!!

Вгору