Шполянський аматорський оркестр відствякував свій 50-річний ювілей

13 червня 2017, 17:44

9 червня в Шполянській дитячій школі мистецтв відбувся ювілейний концерт з нагоди 50-річчя від дня створення народного аматорського оркестру струнних інструментів, повідомляє Управління культури.

На концертному дійстві розповіли історію створення та творчого становлення колективу, пригадали перших керівників - Олександру Пипу, Петра Дермеля, Анатолія Мигдаловича. З 2009 року і понині колективом керує - Сергій Мельник, керівник ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці» міського Будинку культу ри.

За свою 50-річну історію оркестр сприяв популяризації народних інструментів та колективного музикування не лише на концертних майданчиках міста та області, але і за межами країни.

Своїми виступами концертну програму прикрасили солісти - Олеся Ткаченко, Олександр Свердюк та жіночий вокальний квартет «Гармонія».

Теплими та щирими словами привітала ювілярів і керуюча справами виконавчого комітету Шполянської міської ради Тетяна Герус.

За багаторічну плідну працю, внесок у розвиток музичної культури міста, пропаганду народного мистецтва та з нагоди відзначення 50-річчя від дня створення.

Коментарі

Вгору