У Шполі за порядком стежитимуть за допомогою камер відеоспостереження

30 грудня 2016, 15:27

img_4780У Шполі щоб поліпшити громадську безпеку в найбільш людних місцях та на перехрестях доріг встановлюють камери відеоспостереження. Завдяки цьому, в онлайн режимі можна буде спостерігати за ситуацією на міських вулицях. Нині спеціалістами вже встановлено та підключено 2 відеокамери в середмісті на площі Героїв Майдану. Роботи із встановлення відеоспостереження обійдуться містові близько 85 тис. грн.

Секретар міської ради Олег Денисенко розповів, що на одному із засідань сесії міської ради до депутатів звернувся міський голова з проханням виділити кошти на встановлення камер відеоспостереження в Шполі, задля безпеки дорожнього руху та безпеки містян, підтримання громадського порядку та вимог положення про благоустрій у місті.

- Коли Шпола матиме більше точок з встановленими відеокамерами, то й  працівникам новоствореної муніципальної інспекції і поліції буде допомога. З’явиться додаткова можливість оперативніше попереджувати можливі правопорушення і належним чином реагувати вже на скоєні, - зауважує мер міста Сергій Кравченко. – Можливо, таким чином люди почнуть вже задумуватись перед тим, як кинути папірець поза сміттєву урну чи залишити порожні пляшки на лавці.

За його словами, закуплено 6 нових камер, дві - вже встановлено і підключено до пульту у міській раді, інші планують встановити одразу після нового року.

Задоволені такими змінами і самі шполяни.

Місцевий житель, Роман Поперечний каже, що такі точки відео нагляду  давно потрібні у Шполі. Адже він працює у магазині «АТБ-маркет» і  пізнього вечора повертається додому  з роботи.

-  Не завжди відчуваєш себе спокійно  коли йдеш додому у темну пору доби, - зазначає Роман, - а коли знаєш що у місті вже почали встановлювати камери відеоспостереження, то й почуваєш себе  впевненіше.

А найбільше встановленими камерами задоволені матері підлітків, діти яких затримуються темними зимовими вечорами у середмісті.

Зазначимо, що після нового року відеокамерами планують накрити всю центральну частину міста. Їх встановлять на перехресті вулиць Соборна і Волонтерська, у міському парку дитячого дозвілля, на готелі «Шпола-центр», по вулиці Героїв Крут біля Шполянської швейної фабрики.

За інформацією Шполянської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору