У Шполі облаштовують зупинки громадського транспорту

07 грудня 2017, 16:23

Чотири зупинки громадського транспорту оновлять у Шполі до кінця тижня. Комунальники обшивають спеціальним металевим матеріалом бокові сторони зупинок, аби в будь-яку негоду громадяни чекали автобуси у затишку.

Директор комунального підприємства «Благоустрій» Микола Нарадько, повідомив, що в першу чергу облаштовуватимуть ті зупинки, де містяни скупчуються наймасовіше.

За приклад Микола Андрійович взяв громадську зупинку по вулиці Амосова, біля центральної районної лікарні. Минулого року там взагалі не було ніякої конструкції, а люди, які чекали попутний транспорт в бік населених пунктів Скотареве, Товмач і Соболівка стояли просто неба. Згодом на цьому місці спорудили зупинку з накриттям, а тепер її утеплюють.

За його словами стало відомо, що подібним матеріалом обшиють громадські зупинки по вулицях: Соборній (біля приміщення колишньої кондитерської фабрики), Дніпровській та Слобідській (поруч з магазином «Тан Дем»).

У міській раді мають чимало ідей, аби зробити наше місто ще кращим.

- Аби лише молодь цінувала все, що ми робимо, не нищила і не ламала, а допомагала нам! - зазначає міський голова Сергій Кравченко.

За цей рік у місті оновлено сім міських зупинок громадського транспорту. Також сім існуючих автобусних зупинок запланували відновити в 2018 році шляхом встановлення біля кожної тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

За повідомленням Шполянської міськради.

Вгору