У Шполі іноземці врятували життя 6-річному хлопчику

07 серпня 2018, 13:33

Двоє чоловіків та дівчина, які приїхали із Франції до України, аби допомогти налагодити на Шполянському насіннєвому заводі виробничу лінію, врятували на місцевій водоймі 6-річного хлопчика, про це повідомляє речник УДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко на своїй сторінці у Facebook.

Подія сталася 4 серпня близько 20-ї години. Група дітей віком 6-8 років перебуваючи на водоймі без дорослих, гралися у воді. Потрапивши на глибину, один із дітлахів почав тонути.

Крики дітей почула група французьких працівників, що неподалік відпочивали на березі водойми. Діючи швидко та фахово, чоловіки пірнули на глибину, де знайшли та підняли на поверхню дитину, яка не подавала ознак життя. Вже на березі дорослі почали робити штучне дихання та непрямий масаж серця.

Коли на місце події прибула бригада «швидкої медичної допомоги», дорослі вже зуміли повернути хлопчика до життя, у нього з‘явився пульс, і він почав самостійно дихати.

Дитину, яка перебувала у важкому стані, терміново доставили до реанімаційного відділення Шполянської центральної районної лікарні.

Рятівниками виявилися громадяни Франції, - Франк, Бенуа та молода жінка Кристель, які перебувають в Україні у робочому відрядженні.

За словами наймолодшої француженки Крістель, врятувати дитину вдалось завдяки спеціальним курсам першої медичної допомоги, які вони усі пройшли у Франції під час підготовки волонтерів в місцевому пожежному підрозділі.

Вгору