На Черкащині браконьєр наловив риби майже на п’ять тисяч гривень

07 серпня 2018, 13:05

На Черкащині браконьєр наловив риби майже на п'ять тисяч гривень

У провадженні Золотоніського відділу поліції перебувало кримінальне провадження за фактом незаконного вилову риби.

У ході досудового розслідування встановлено, що житель Золотоніського району, в травні 2018 року, знаходячись у районі орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський» у адміністративних межах Коробівської сільської ради Золотоніського району Черкаській області, умисно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, порушуючи встановлений порядок раціонального використання, охорони і відтворення риб та інших об'єктів водної фауни як важливої складової частини навколишнього природного середовища із застосуванням забороненого знаряддя лову – мисинового полотна сірого кольору незаконно виловив 8 карасів, 1 щуку, 2 краснопірки, 1 ляща, 3 окуня, 6 плоскирок, 4 плітки, 5 линів, чим заподіяв істотну шкоду на загальну суму 4 тис. 344 грн.

6 липня 2018 року обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду та притягнення чоловіка до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України, а саме:  незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду.

Правопорушнику загрожує покарання у виді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Святослав сказав:

А Іванько нач.риб охорони якої шкоди завдає? Чого мовчите?

Вгору