У класі немає ні ворожнечі, ні цькування, – у школі № 17 спростовують інформацію про переведення школярки до іншого класу

11 січня 2017, 19:22
15970023_1147444295372337_976028500_n

Фото: Про все

Десятирічну ученицю черкаської спеціалізованої коли №17 Марію Шакіну переводити до іншого класу ніхто не збирається. Перехід до іншого класу можливий лише в тому разі, якщо цього забажають самі батьки дівчинки.

Про це в коментарі «Про все» розповіла заступниця директора з навчально-виховної роботишколи № 17 Ольга Литовченко.

- Зараз учні перебувають на канікулах. До адміністрації школи не зверталися щодо проведення зборів у 5-Б класі з будь-якого питання. Так само не було ніяких звернень щодо переведення Марії до іншого класу, - зазначає Ольга Литовченко. – Точно можу сказати, що від початку року у школі не було жодних батьківських зборів цього класу.

До того ж, уточнюють у навчальному закладі, переведення дитини до іншого класу може бути  лише за заявою її батьків, а не якихсь інших осіб.

- Перед тим, як діти пішли на каратнин та канікули, ми спілкувалися з батьками і з розмов зрозуміло, що вони налаштовані на те, щоб у класі стабілізувалася ситуація і діти спокійно продовжили навчання, - говорить пані Ольга. - Ще в грудні у класі був організований психологічний супровід. Психолог та соціальний педагог постійно працювали з класом. Така робота продовжуватиметься й надалі, але ще до канікул було видно, що у класі немає ні ворожнечі, ні якогось цькування.

Про те, що між дітьми немає ворожнечі говорить і заслужений вчитель України Світлана Силантьєва, яка навчала більшу частину цього класу у молодшій школі:

- Коли в школі таке трапилася, то діти до мене приходили і говорили, що їм шкода Марію. Вони хвилюються, що однокласниця потрапила у таку ситуацію. Тому про яке цькування може йти мова.

Інформацію про те, що батьки хочуть аби Марія Шакіна перейшла до іншого класу спростовує і батькою учениці, яка навчається у 5-Б класі, член батьківського комітету Павло Філіпенко. За його словами, останні збори у класі були ще відразу після конфлікту. Опісля батьки не збиралися:

- Але ми ще тоді дійшли згоди, що всі вдома проведуть бесіди з дітьми, аби в класі продовжився нормальний навчальний процес.

Нагадаємо, батько школярки Дмитро Шакін у мережі Фейсбук написав, що через конфлікт із вчителькою його доньку виживають з класу.

Поділитись

Коментарі

Дмитро сказав:

Стелла Грабчак:”Никто не желает учиться с крысой в одном классе” – ось і відповідь, чи припинились цькування… І хто насправді за ними стоїть! Схоже пора притягати до кримінальної відповідальності батьків-підбурювачів((
Коментар за 11 січня цього року!!!І Скрин-шоти зроблені…
https://www.facebook.com/groups/nasha.cherkashchyna/permalink/1012810405490146/?__mref=messageт коментаря

Вгору