У серпні до місцевих бюджетів надійшло 413,3 млн грн податків

09 вересня 2016, 06:33

гроші

Протягом січня–липня поточного року надходження до місцевих бюджетів становили 2,46 млрд грн., що на 833,6 млн.грн., або на 51,2 відс. більше, ніж у минулому році.

Про це зазначив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа.

«При цьому у серпні до місцевих бюджетів  надійшла рекордна сума платежів – 413,3 млн.грн», –  підкреслив керівник фіскальної служби області.

Він зазначив, що найзначніші находження за вісім місяців – від податку на доходи фізичних осіб – 1256,7 млн.грн. Частка надходжень від ПДФО становить 51% у надходженнях до місцевих бюджетів Черкаської області.

Другий за обсягом надходжень платіж до місяцевих бюджетів – земельний податок та орендна плата за землю, – перераховано 458 млн.грн. (+143,6 млн.грн. до восьми місяців минулого року).

Також надійшло 29,05 млн.грн. податку на нерухоме майно і 2,1 млн.грн. транспортного податку. Частка податку на майно (складається з податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, земельного та транспортного податку) у місцевих бюджетах Черкаської області становить 19,9%

Спрощенці – юридичні і фізичні особи сплатили 353,3 млн.грн. єдиного податку. Додаткові надходження податку на прибуток до місцевих бюджетів становлять за вісім місяців 18,5 млн.грн.

Перспективним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). З початку року надійшло 220 млн.грн. акцизу, що в 1,7 раза більше ніж торік за 8 місяців.

Керівник ГУ ДФС Черкащини подякував платникам Черкаської області за відповідальне ставлення до сплати податків і суттєвий вклад у розвиток регіону.

За інформацією прес-служби ГУ ДФС у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору