У САД розповіли про запаси протиожеледної суміші та солі

30 січня 2018, 19:04

ДП "Черкаський облавтодор" має 11 тисяч тон протиожеледної суміші у запасі. Про це 29 січня під час координаційної наради в ОДА повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, пише "Інфоміст".

– Зараз у залишках ДП "Черкаський облавтодор" в наявності 11 тисяч тонн протиожеледної суміші. На даний час замовлено 10 вагонів солі, які будуть цього тижня доставлені в Уманський район, по одному вагону – в Золотоніський та Черкаський райони, – повідомив Демиденко.

Щодо заготівлі інертних матеріалів, то нині над цим працюють ті перевізники, які мають можливість дістатися до кар’єрів.

– Що стосується розподілу між державними та місцевими дорогами. У зв’язку із тим, що з перших чисел січня невідомо було, на яких дорогах місцевого значення будуть працювати філії облавтодору, вся протиожеледна суміш спрямовувалася на виконання робіт на дорогах державного значення. Нині, чотири райони уклали договір про постачання суміші. Для них вона була заготовлена ще у минулому році. Надалі, по мірі укладення договорів та використання суміші вона буде дозаготовлятися. На даний час немає необхідності у великій кількості матеріалів, – додає очільник САД.

Вгору