У Руській Поляні змінили назви чотирьох вулиць на честь героїв АТО

31 липня 2014, 16:07

Нещодавно відбулося офіційне перейменування чотирьох вулиць, названих на честь героїв, які полягли за незалежність України в зоні АТО.

На урочисте відкриття зібрались представники Руськополянської сільської ради, керівник Навчального центру Держприкордонслужби полковник Ігор Павлов, курсанти Навчального центру, місцеві жителі, а також матері та вдови загиблих героїв. До присутніх звернувся замісник сільського голови Олег Гриценко, запропонувавши вшанувати пам'ять про бійців хвилиною мовчання.

– Герої не вмирають, ми повинні пам’ятати про них та пронести подвиг бійців наших крізь літа, – зазначив він у своїй промові.

Першою урочисто відкрили вулицю Майора Вінніченка, яка раніше носила назву Постишева. Вулиця Фрунзе тепер носить ім`я майора Зайцева, На честь старшини Єпіфанова назвали колишню вулицю Форостяна, а вулиця Дзержинського віднині буде вулицею прапорщика Гречаного.

Керівник Навчального центру Держприкордонслужби полковник Ігор Павлов подякував за ініціативу місцевим жителям та владі села і висловив надію, що жителі Руської Поляни берегтимуть пам'ять про полеглих земляків не лише на табличках, а й у своїх душах.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору