У Ротмістрівці відкрили оновлений парк відпочинку (фото)

28 серпня 2017, 17:07

25 серпня у Ротмістрівці, що на Смілянщині, до 26-річниці Незалежності України відкрили оновлений парк відпочинку, пише "Сміла.UA".

Під час урочистостей голова Ротмістрівської об'єднаної територіальної громади Володимир Ховайба подякував керівникам місцевих фермерських господарств, які допомогли коштами в облаштуванні сільського скверу.

У центрі парку облаштовно велику клумбу, засаджену квітами, викладено доріжки тротуарною плиткою, встановлено світильники та більше 10 лавочок для відпочинку сільчан.

За словами Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади Володимира Ховайби, на цій добрій справі тут не зупинятимуться. І в планах громади чимало цікавого, зокрема, 120 тисяч гривень витратять на встановлення вікон у школі с. Ковалихи, ще 200 тисяч гривень – на вікна у Ротмістрівській школі, 60 тисяч гривень на дитячий майданчик у селі Мельниківці, 3 мільйони гривень на ремонт школи та музею Тодося Осьмачки у Куцівці. Також у Мельниківці мають капітально відремонтувати клуб за 2 мільйони 70 тисяч гривень, ще 600 тисяч гривень витратять на ремонт дороги та освітлення вулиць, у Ковалисі освітлять три вулиці, у Ротмістрівці відремонтують клуб та підведуть воду до більше ніж 100 домоволодінь.

Коментарі

Вгору