У російській соцмережі уманчанок схиляють до інтиму

01 жовтня 2014, 10:27

793017

400-500 грн за годину секс-послуг — такі пропозиції приходять уманчанкам , що мають сторінку в російської мережі «Вконтакте». Соцмережа з країни, де заявляють про «духовні скрепи», православ‘я та високу духовність, увідкриту рекламує порнографію і секс за гроші. Навіть невелика Умань не обділена увагою — створено цілих п‘ять груп «Секс Умань», де пропонують уманчанкам легковажну поведінку за гроші.

Про це пише "Вечірня Умань".

Якщо ти не йдеш на «панель», то «панель» іде до вас. Соцмережа "Вконтакте" не лише активно роздмухує сепаратизм двома пабліками «Черкаська народна республіка», у складі якій уманчанам пропонують взяти зброю і йти на Київ, а й з‘явилися групи «Секс Умань». Там уманчанкам пропонують продавати тіло за гроші. Журналістка "Вечірки" «перевірила на собі», як працює система секс-індустрії у соцмережах і хто «клює» на заклики російських соцмереж забути за сім’ю і кинутися в «усі тяжкі».

- На диво усе просто і доступно. Заходиш, реєструєшся і тобі вже пишуть — розповідає  журналіст. - переписки починаються із звичного слова «Познайомимося», а закінчується банальним «Я знайшов тебе в групі «Секс Умань», давай «дружити». 4 із 5 хлопців бажали отримати секс на одну ніч безкоштовно. Проте були чоловіки, які пропонували в середньому 400-500 грн за годину інтиму. Але найбільш обурливе, що правоохоронці за такі групи знають — деякі навіть вступили до них. Невже в Україні відмінили Кримінальний Кодекс та дозволено створювати умови для торгівлі тілом? Може тоді усе легалізуємо і податки введемо?

Особливо наполегливим був 41-річний чоловік. Він має анкету в соціальній мережі без фото та єдиний статус: «хочу секс в Умані».

Чоловік запропонував журналістці 400 грн за годину інтимних послуг. Його умови: 2 години класичного та орального сексу один раз в 10 днів. Зустрічатися хотів на «території» дівчини або знімати квартиру.

Уманчанки не продаються

Проте як пишуть самі підписними групи, знайти собі «дівчину» таким чином не так і легко. На форумі обговорювали, що попри велику кількість вищих навчальних закладів в Умані, торгувати тілом уманчанки не поспішають. На відміну від тих самих Черкас, де пропозицій тіла просто море.

За словами психолога Наталії Корнієнко, до проституток звертаються чоловіки, яким здається, що вони слабшають в сексуальному плані».

Чоловіки, шукаючи собі «жертву» в Інтернеті, просто хочуть відпочити, розважитися.Їх влаштовує все у сімейному житті, але не вистачає якоїсь маленької «родзинки». В іншій жінці чоловік шукає ту «різницю».

Чоловікові здається, що він слабшає в сексуальному плані, починає комплексувати. Він розуміє, що йому треба самоствердитися. Яким чином? Звертається до проституток, до того ж відсутність жодних зобов’язань.

Багато хто віддає перевагу такому спілкування з дівчиною тому, що це позбавляє від зобов’язань. Вони (проститутки) завжди доступні, їх не потрібно вмовляти, вести в ресторан, і хвилюватися, а раптом ви їй не сподобаєтеся. (і при цьому не вимагає великих витрат), - зазначає психолог.

Поділитись

Коментарі

Вгору