Катеринопільчани зібрали для бійців АТО 22 тонни гуманітарки

01 жовтня 2014, 10:00
3164

Фото прес-служби Черкаської ОДА

На минулому тижні у зону проведення антитерористичної операції  завезено ще 22 тонни гуманітарного вантажу з Катеринопільщини. Збір і доставку допомоги бійцям організовано районним організаційним комітетом із підтримки військових, що беруть участь в АТО.

Про це інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

Вантаж супроводжували співголова штабу, директор фермерського підприємства «Агро-Вікторія» Олександр Коваленко та підприємець Віталій Фролов.

В автомобіль, окрім продуктів, води, засобів гігієни та медикаментів, завантажили теплі речі, оскільки ночі вже прохолодні. До збору продуктів для українських героїв, які захищають наш суверенітет, цього разу активно долучилися громади сіл Ярошівка, Новоселиця, Гуляйполе, Шостакове, Єлизаветка, Розсохуватки, селища Катеринопіль та інших населених пунктів району. Особливо активно до акції долучилися жителі села Бродецьке, де майже з кожного двору люди здавали домашні продукти та теплий одяг для солдатів. Значну допомогу надали також приватні підприємці Сергій Колісник, Борис Безкоровайний, Михайло Морозюк, Сергій Приходько, Олег Бабченко. Автомобіль МАН для доставки надав підприємець Віктор Фролов.

Вантаж було передано військовим 90-го спецбатальйону імені Джохара Дудаєва, які нині захищають незалежність і цілісність України. А загалом з початку проведення акції «Армія з народом, народ зі своєю армією» на благодійний рахунок надійшло близько 238 тисяч гривень. Ці кошти реалізовано для забезпечення воїнів АТО необхідним військовим спорядженням, одягом і продуктами та задля допомоги родинам мобілізованих.

На сьогодні волонтери району продовжують свою роботу, адже найближчим часом заплановано чергову поїздку на Схід країни. Тож наразі триває збір необхідного.

– Варто відзначити активну життєву позицію громадян, які докладають максимум зусиль для підтримки Української армії. Патріотизм людей, бажання допомогти своїм захисникам вражає. Ми й надалі будемо допомагати нашим військовим, адже вважаємо це справою честі і своїм святим обов`язком, – наголосила голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко в ході проведення координаційної наради щодо обговорення питання організації підтримки військових, які беруть участь у бойових діях у зоні АТО.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору