У “Резерв+” з’явиться функція електронного направлення на ВЛК

10 червня 2024, 11:44

Фото: УНІАН

Міністерство оборони України планує передбачити в застосунку “Резерв+” можливість  отримання запрошення на військово-лікарську комісію військовозобов’язаним зі статусом “обмежено придатний”.

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко, пише Суспільне.

“Хочу привідкрити завісу, ми зараз працюємо і розглядаємо, щоб за направленням на ВЛК не потрібно було фізично іти до ТЦК та СП. Фактично за згодою людини, якщо вона хоче, ми можемо вивантажити це в “Резерв+”. Це за бажанням людини”, – зазначила вона.

Вона уточнила, що військовозобов’язані матимуть вибір отримати в ТЦК направлення на проходження ВЛК, або в застосунку “Резерв+”. Проте, як додала Черногоренко, наразі в застосунку ще немає такої технічної можливості.

“Але це потрібно, щоб розвантажити ТЦК і не створювати додаткових черг на таку формальну дію, отримати направлення це формальна дія”, – констатувала заступниця міністра.

Раніше Міністерство оборони України представило мобільний застосунок «Резерв+», через який військовозобов’язані можуть оновити облікові дані – номер телефону, адресу проживання та адресу електронної пошти. Застосунок доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня – у день набуття чинності нових норм закону про мобілізацію.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору