Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

17 травня 2024, 14:47

18 травня набуває чинності оновлений закон про мобілізацію. Всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів - до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані.

"Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом", - зазначають у пресслужбі Міноборони.

Оновити дані можна будь-яким із трьох способів.

- Онлайн - через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

"Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе", - повідомляють у Міноборони.

Також оновити дані можна офлайн у ТЦК та СП або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

"Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток", - пояснюють у Міноборони.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Як працює застосунок Резерв+Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору