У поліції розповіли про долю черкаських міліціонерів, які постраждали від вибуху гранати під ВР

26 січня 2017, 19:29

C0D8C94E-CFE6-4D05-8CB5-D1A42C208602_w987_r1_s

Третина черкаських міліціонерів, які 31 серпня 2015 року постраждали від вибуху гранати під час політичної акції біля Верховної Ради, працюють у поліцейському спецпідрозділі «КОРД».

Про це повідомив начальник управління кадрового забезпечення ГУНП Руслан Горяченко, пише Прочерк.

– Того дня постраждало від гранати 16 черкаських правоохоронців. Так вийшло, що граната вибухнула саме біля тих працівників, які представляли черкаський батальйон міліції особливого призначення. Один із постраждалих, молодший лейтенант, лікувався 3 місяці. З пораненими правоохоронцями спілкувався міністр внутрішніх справ, дехто з них отримав державні нагороди, – розповів Руслан Іванович.

Зазначивши, що він не має права розголошувати прізвища, пан Горяченко розповів, що приблизно третина від поранених біля Верховної Ради правоохоронців, пройшовши конкурс, залишилася працювати в батальйоні особливого призначення «КОРД».

– Інші звільнилися. Але не тому, що ми не хотіли взяти їх на роботу. Ми навіть пропонували їм вільнонаймані посади, щоб вони могли, працюючи, отримувати пенсію. Але вони не захотіли. Більшість із них після поранення отримали інвалідність і, одержуючи пенсію, працюють в інших охоронних структурах, переважно в Києві, – додав Руслан Горяченко.

Поділитись

Коментарі

Вгору