У новій міській раді 17 “старих” депутатів та 25 “новачків” (інфографіка)

18 листопада 2015, 09:10

мерія

Нові міські обранці – в очікуванні сесійних буднів. Незабаром ТВК має оголосити дату першого засідання новообраної міської ради. Поріг сесійної зали переступлять 42 депутати: 25 із них – уперше,а 17 – продовжать роботу з попереднього скликання. Як оновився склад міської ради – проаналізував кореспондент vikka.ua.

У новій раді матимемо представників восьми партій – "Партії вільних демократів", "Блоку Петра Порошенка "Солідарність", ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", ВО "ЧЕРКАЩАНИ", "Об'єднання "Самопоміч", "Укропу" та "Радикальної партії". З них три політичні сили – "ЧЕРКАЩАНИ", "Самопоміч" та "Укроп" потраплять у міську раду вперше.

деп

 

Найбільшу фракцію у міськраді матиме "Партія вільних демократів" – 8 депутатів. До її складу увійде 75% нових облич (6 осіб). Повторно обіймуть депутатські крісла Володимир Гриценко і Олександр Згіблов.

Жодного нового депутата у провладної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" не з'явиться: із 6 депутатів 100% обрані повторно (чинний секретар міськради Олександр Радуцький та депутати Микола Мирза, Ігор Кіта, Костянтин Чернецький, Олександр Савенко, Володимир Бурячинський.

Водночас на 50% оновилася фракція ВО "Батьківщина" – із 6 депутатів зайшли троє "новачків". Повторно зайдуть у раду Роман Діскант, Валерій Міняйло та Руслан Петрик.

Також із 5 депутатів ВО "Свобода" на другу каденцію потраплять 2 депутата – Андрій Куча і Ярослав Нищик. А із трьох депутатів від "Радикальної партії" повторно зайде у раду лише голова фракції попереднього скликання Сергій Тищенко.

Від нової політсили ВО "ЧЕРКАЩАНИ" із 5 депутатів у раду повернуться три "старі" обличчя – нинішні депутати фракції "Рідне місто" Іван Сухарьков та Максим Скорик, а також екс-заступник черкаського міського голови (2013 р.) Павло Карась.

Із 5 обранців від "Самопомочі" абсолютно всі – "новачки" у раді. Серед них – Олексій Романов, який наприкінці 2014 року був обраний членом виконкому міської ради від громадськості.

Тим часом від "Укропу" до оновленої ради потрапить 4 депутати, серед яких повторно зайде лише один депутат – Руслан Зоря.

Усього працюватимуть у раді 11 керівників, 10 підприємців, 9 громадських діячів, 6 чиновників, 5 освітян та лише один медик. Попри гендерні зміни на перевагу жінкам у новому виборчому законодавстві, черкасців представлятимуть лише 5 жінок на перевагу 37-ми чоловікам. Більшість нових депутатів у віці від 30 до 50 років.

д

 

Нагадаємо, 25 жовтня у Черкасах відбулися місцеві вибори. Зокрема, містяни голосували за кандидатів до міської ради. Вже 4 листопада голова Черкаської міської ТВК Володимир Матюша оголосив результати виборів до Черкаської міської ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору