У Монастирищі відкрили пам’ятний знак загиблим воїнам АТО та Героям Небесної Сотні

25 серпня 2016, 13:04

Изображение-059-e1472112003962

Напередодні 25 річниці Незалежності України, у День Державного Прапора, громаді Монастирища випала нагода відкрити на території Свято-Миколаївської церкви меморіальний пам’ятний знак на честь загиблих під час Революції гідності та Героям-землякам, які загинули в бойових зіткненнях з агресором на сході України, інформують в Монастирищенській РДА.

Учасники заходу низько схилили голови перед людьми різного віку та національностей, що поклали життя за свободу, незалежність і оновлення країни, прагнули до європейських світових цінностей. Вклонилися матерям, чиї сини на Сході України гідно несуть бойову варту, захищаючи її цілісність і недоторканість. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, земляків, які героїчно загинули, від важкої зброї агресорів.

Изображение-046-e1472112067686

До урочистої церемонії відкриття пам’ятного знаку запросили батька загиблого на Сході України бійця Романа Бевза – Миколу  Миколайовича, а також матір полеглого в боях Руслана Нищика – Галину Григорівну. Військові священики вручили батькам загиблих Героїв церковні нагороди: медаль «За жертовність і любов до України» від Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Отці ж взяли участь в освяченні пам’ятника та літургічній панахиді по загиблих жертвах на території України та за її межами.

У знак світлої пам’яті героям до пам’ятного знаку поклали квіти голова райдержадміністрації Олег Недогода, голова районної ради Микола Орендарчук, депутати районної та міської ради, волонтери, побратими, учасники АТО, жителі міста.

Поділитись

Коментарі

Вгору