У міліції розповіли про долю черкаських екс-“беркутівців”

03 грудня 2014, 15:49

Riot_police_by_the_building_of_the_Cabinet_of_Ministers

Сьогодні спецпідрозділу "Беркут" вже не існує, як відомо, його було розформовано після подій на Майдані. Наразі черкаські екс-"беркутівці" входять до складу нового спецпідрозділу громадської безпеки, який досить важко укомплектувати. 

Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління кадрового забезпечення, начальник відділу комплектування та проходження служби Руслан Горяченко, інформує кореспондент Про Все.

- "Спецпідрозділ громадської безпеки" виконує зовсім інші функції, які не виконував "Беркут". У нього входять представники, які несуть службу по охороні громадського порядку у Черкасах, в районних відділах. Цей підрозділ було сформовано з кращих працівників області сержанського складу. До нього входять і представники батальйону патрульної служби, і представники "Гифону" та інших підрозділів. Це перший підрозділ, який виїздить на допомогу громадянам. Його представники мають і вищу зарплату, оскільки вони постійно мусять бути напоготові, - зазначив Руслан Горяченко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору