Щоб пройти медико-соціальну експертизу учасникам АТО потрібно 8 довідок

03 грудня 2014, 15:53

1405400379_assets_large_t_420_54278485-636x404

Про порядок огляду та направлення на медико-соціальну експертизу постраждалих та учасників АТО розповіла заступник головного лікаря КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи» Оксана Семененко.

За її словами, проведення медико-соціальної експертизи цій категорії населення покладено на обласну медико-експертну комісію обласного центру медико-соціальної експертизи.

– Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України та Законів України визначено певні категорії учасників АТО, які проходять медичний огляд для направлення на МСЕК лікарсько-консультативними комісіями КЗ «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни ЧОР» та лікувально-профілактичних закладів області, – наголосила Оксана Віталіївна. – До цих категорій відносяться: військовослужбовці (у т.ч. працівники Збройних Сил України, резервісти, які призвані на збори, військовозобов’язані та ін.) та пенсіонери з числа їх колишніх співробітників; представники інших військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО; працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в АТО в районах її проведення.

Крім того, визначено перелік документів учасників АТО для проходження медико-соціальної експертизи в обласному центрі МСЕК:

  1. Направлення на медико-соціальну експертизу за ф. 088/о.
  2. План реабілітаційних заходів.
  3. Виписка з медичної карти амбулаторного хворого.
  4. Свідоцтво про хворобу, Постанова (довідка) ЦВЛК (м. Київ, м. Одеса, м. Львів).
  5. Направлення на МСЕК про визначення відсотків втрати працездатності, надане командиром військової частини або військкоматом із зазначенням адреси установи, яка буде забезпечувати фінансування.
  6. Відповідна довідка про строки служби.
  7. Первинні медичні документи про отримані поранення (травми, контузії).
  8. Копія акта розслідування факту отримання поранення (травми, контузії).

Центром медико-соціальної експертизи щотижнево подається до Департаменту інформація щодо результатів проведеної медико-соціальної експертизи учасників АТО з наростаючим підсумком відповідно до встановленої форми.
За інформацією прес-служби Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА

Будьте здорові разом з ортомол! Нова концепція здоров'я у сучасному світі. Orthomol Natal Orthomol Immun Pro

Поділитись

Коментарі

Вгору