У міліції обіцяють притягувати до відповідальності водіїв, які паркуються на газонах по бульвару Шевченка

24 березня 2014, 09:20

З 22 березня паркування автомобілів у невстановленому місці знаходиться на контролі керівництва УМВС. Насамперред, увагу приділятимуть вулиці Університетській, в районі магазину «Делікат», та бульвару Шевченка, поблизу ТРЦ «Любава».

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області..

З приходом весни головна алея міста перетворилася на паркувальний майданчик. Замість квітучих клумб - велика кількість автомобілів, які власники залишають прямо на газонах, знищуючи кущі та молоді насадження. Безвідповідальні водії, окрім свідомого порушення правил дорожнього руху, створюють незручності для жителів та гостей міста а також ускладнюють рух транспорту.

Питання паркування автомобілів в центрі міста наразі є досить актуальним. В зв’язку з цим співробітники УДАІ УМВС проводять посилене патрулювання цієї території. Автовласники, які і надалі продовжуватимуть паркувати автомобілі в місцях, які для цього не передбачені, будуть притягнуті до відповідальності відповідно до законодавства.

"Шановні водії! Дотримуйтесь правил дорожнього руху. Не залишайте свої автомобілі в місцях які для цього не передбачені. Будьте культурними та ввічливими, адже ми всі разом будуємо нову європейську країну. Тож давайте будемо вести себе як справжні європейці – люди, які варті своєї країни", - наголошують у прес-службі відомства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору