Черкащани вимагають у ТРЦ “Любава” не руйнувати бульвар Шевченка

17 березня 2014, 20:17

Черкащани збирають підписи під листом за збереження газонів бульвару Шевченка, що руйнуються припаркованими автомобілями біля ТРЦ «Любава».

Таку ініціативу запропонував Юрій Сас у Facebook.

«Шановні менеджери та власники ТРЦ «Любава». Ми, мешканці міста Черкаси з обуренням спостерігаємо, як ділянка бульвару Шевченка навпроти вашого ТРЦ руйнується припаркованими автомобілями ваших відвідувачів. Окрім елементарного безкультур’я та хамства водіїв, у цього явища є ще одна причина — недостатність та незручність парковочних місць біля ТРЦ «Любава», — йдеться в листі.

Торгові площі «Любави» становлять 26000 кв. м. Парковки при цьому розраховані на 120 автомобілів (якщо вірити вашому сайту). Чесно кажучи, навіть не автомобілів, а мотоциклів з коляскою, бо, якщо паркуватися за розміткою, то місця для відкриття дверей вже не залишиється. У вихідні дні кількість відвідувачів на автомобілях явно перевищує можливості паркінгів. Додайте до цього той факт, що заїзд на паркінг здійснюється через тротуар, по якому постійно рухаються пішоходи.

Отже, газони бульвару Шевченка зруйновані у вашому кварталі не тільки з боку ТРЦ, але й з протилежного боку бульвару. Рух транспорту на цій ділянці ускладнений, небезпека ДТП є дуже високою. Паркан, яким обнесений будівельний майданчик біля ТРЦ перетворив зупинку громадського транспорту на атракціон знущання над пасажирами.

Ми, мешканці Черкас, не можемо спокійно на це дивитись. Ми є господарями свого міста, платниками податків в ньому, виборцями органів влади та клієнтами всіх його торгівельних закладів.

Ми розуміємо в якій країні жили і живемо, уявляємо як нескладно обійти забудовникам норми ДБН та інші вимоги законодавства. Але так далі бути не може, ви повинні нести відповідальність за ті проблеми, які спричинені появою вашого ТРЦ.

Тому вимагаємо:

1. Встановити найближчим часом за рахунок власників ТРЦ захисні споруди зеленої зони з обох боків бульвару Шевченка на відрізку від вул. Байди Вишневецького до вул. Кірова.

2. Збільшити площі парковок ТРЦ та паркувальні площі для одного автомобіля.

3. Утримувати за рахунок ТРЦ штатні одиниці паркувальників, які б слідкували за порядком в паркувальних зонах та на в’їзді до них.

4. Відновити за рахунок власників ТРЦ верхній шар грунту (те, що колись було газоном) на прилеглій ділянці бульвару Шевченка.

Сподіваємось, ви з розумінням поставитесь до нашої вимоги. Ми навчилися відстоювати свої права».

Вгору