У мерії розповіли, що чекатиме черкащан на День Прапора та День Незалежності

16 серпня 2016, 10:44
Фото: procherk.info

Фото: procherk.info

23 серпня у Черкасах традиційно піднімуть прапор, а 24 – проведуть масові гуляння у Долині троянд. На все витратять 103 тисячі гривень.

Про це у коментарі vikka.ua повідомила директор департаменту організаційного забезпечення міськради Лілія Маліщук.

На День Державного Прапора у Черкасах на площі біля драмтеатру піднімуть національний стяг. Окрім традиційних заходів, у мерії готують ще масштабну акцію. Яку саме – у мерії поки що не зізнаються, тримаючи інтригу.

"А 24 серпня у дев’яти мікрорайонах міста будуть локальні заходи з концертами та розважальними програмами. Наймасштабніший фестиваль тімбілдінгу "Summer Challenge 2016" проведемо у Долині троянд. Там буде низка локацій, а найголовніше те, що там проводитимуть тренінги для різних верств населення. Це буде відпочинок з користю", – зазначає директор департаменту організаційного забезпечення міськради.

Прикрашати місто до свята цьогоріч не будуть. Кошти обіцяють спрямувати на соціальні проекти, зокрема напередодні 25-ї річниці проведуть зустрічі із сім’ями загиблих АТОвців.

Загалом на святкування з бюджету міста спрямують 103 тисячі гривень: 13 тисяч – на День Прапора і 90 тисяч – на День Незалежності.

Коментарі

Вгору