У мерії готується процедура можливого підняття вартості проїзду в маршрутках

21 грудня 2017, 09:14

У мерії готується проект рішення виконкому про початок регуляторної процедури  щодо підняття вартості проїзду в маршрутках. Розмір тарифу, який буде вказано в проекті, зараз обраховується працівниками мерії. Про це повідомила директор департаменту економіки та розвитку ЧМР Ірина Удод, пише Інфоміст.

– Орієнтовно ми плануємо винести проект на п’ятницю. Але це буде лише проект регуляторної процедури. Потім місяць буде йти публікація в ЗМІ, збиратимуться пропозиції та думки, і лише тільки потім буде внесено на розгляд виконкому, – сказала вона. – Ми готуємо розширену таблицю порівнянна фінансових показників діяльності перевізників. Якщо ми переглядаємо тариф, то для цього мають бути підстави, збільшення має бути обґрунтованим. Реально встановити пасажиропотік ми не можемо. Спільно з департаментом ЖКК ми готуємо прозицію щодо варіантів визначення пасажиропотоку. Хоча би в розрірі пільговиків.

Вчора, після засідання виконавчого комітету, перевізники вимагали спочатку підняти вартість тарифу, а вже потім подавати проект щодо початку регуляторної процедури. Підприємець Соломенний аргументував це тим, що перевізники нібито на межі катастрофи.

Нагадаємо, вартість проїзду в черкаських маршрутках сягає 4 гривень із 21 січня цього року.

Додамо, що перевізники хочуть підвищити вартість проїзду до 5 гривень.

Антон сказав:

Мерию посадить а перевозчиков лишить лицензии

ПАСАЖИР сказав:

Якби перевізники працювали на межі катастрофи і собі в убиток —
то вони вже давно закрили свій бізнес!!! А так це лише розмови і гучні заяви а також загублені колеса на дорогах міста та постійні перегони на маршрутах, подекуди неадекватна поведінка як водіїв так і контролерів!!!

Гард сказав:

“Реально встановити пасажиропотік ми не можемо.”
Це …. Тобто формула розрахунку не коректна і про підвищення мріятиме лише хапуга.

Валентина сказав:

Дуже легко встановити пасажиропотік! Нехай залучать громадськість! І можна виявити купу “липових” посвідчень! Не знаєте,як робиться,спитайте у Кимлика! Колись сама була на контролі від громадськості з ним на лінії,привезли пів – мішка липових посвідчень!!!

Вгору