У Черкасах перевізники хочуть підвищити вартість проїзду до 5 гривень

11 грудня 2017, 11:31

У Черкасах перевізники знову хочуть підняти тариф. За їхніми підрахунками, вартість проїзду має бути не менше 7 гривень. Утім говорять, що це непідйомна ціна для містян, тож готові згодитися на 5 гривень, якщо отримуватимуть субвенцію з міського бюджету. Новий тариф, на їхню думку, має бути введений уже з 15 грудня. Про це перевізники заявили під час засідання виконкому ЧМР.

- Щоб купити новий автобус, потрібно взяти кредит. А його потрібно виплачувати, - зазначив голова профспілки працівників автотранспорту Петро Жигайло. - Місто на перевезення не виділяє ні копійки субвенції.

Тариф одні перевізники просять більший, інші - менший. Однак за їхніми розрахунками, тариф має бути не менше, ніж 7 гривень.

- Ми розуміємо, що це нереальна ціна. І в нас совісті не вистачить піднімати до 7 гривень, тому ми пропонуємо зробити тариф на рівні 5 гривень. Але закласти у бюджет субвенцію, - запропонувала генеральний директор ПАТ АТП 1527 Олена Куниця.

Піднімати тариф пропонують вже з 15 грудня.

Розгляд цієї пропозиції винесуть на наступне засідання виконкому.

22tomas_0885@ukr.net сказав:

Спершу надавайте якісні послуги, почмнаючи від чистоти та справності вже існуючих автобусів, уважності та вічливості ваших кондукторів та водіїв, а лише потім можете лише подумати про те що хочете………….

Алан сказав:

На половине маршрутов старые “Богданы” уже разваливаются.
В салоне грязно. Кондуктора остановки не объявляют, ведут себя так будто им пассажиры не люди а скот. Водителя это вообще отдельный разговор. То они в забитый автобус пытаются подобрать пассажиров что бы на головы по вылазили один одному. Но стоит у видеть другой маршрут так красная пелена перед глазами – гонки без остановок только бы не пропустить никого вперед.

Володимир сказав:

А чому б не порівняти вартість проїзду у великих містах-сусідах таких як Кропивницький, Полтава, Вінниця. Там проїзд коштує 3 грн.

юля сказав:

Де ви бачили у Кропивницькому вартість 3 грн.? А 4,50 не хочете?

Михайло сказав:

То як щодо 3 гривень або ж 5 але з усима пiльговиками?

юзр сказав:

Ездим в маршрутках как в консервной банке и им всё мало? Нафиг все Богланы, Еталоны и Пазы с города сменивши на Мерсы как на 22 маршруту потом 5грн!

Михайло сказав:

нащо нам жлоби взагалi ?

я сказав:

ГАН**НЫ ВОНЮЧИЕ…

Ирина сказав:

УРА, на маршрути вийдуть новенькі автобуси з водіями в спецкостюмах, кондуктора в формі з бейджами чемні. Водії будуть, нарешті, дивиться і на дорогу і в салон.

Юлія сказав:

В багатьох містах України взагалі немає кондукторів, прибрати їх і буде за які кошти виплачувати кредити за нові автобуси

юзр сказав:

Типа как в Смеле? Где водилы пускают по очереди на передние двери а талоны фиг дают если нахалом не попросишь.. Там народ итак нищий а проезд дороже чем у нас и автобусы Павловские старые.. Это ты хочешь или пусть как у нас(все обелеченны).?!

ПАСАЖИР сказав:

В автобусах по 4 маршруту завжди як у консервній банкі(народу повно)автобуси не комфортні, підлога латка на латкі (постійно перечіпаєшся ) -подекуди навіть видно дорогу.І за такі послуги ще піднімати проїзд?А перегони на дорогах так це майже на всіх маршрутах і майже постійно.Наведіть спочатку лад у себе а потім говоріть про підвищення тарифів.

Вгору