У мерії відповіли на заяви про те, що з бюджету Черкас не виділяли обіцяні кошти на ЗСУ

02 серпня 2023, 12:35

Днями в черкаському інфопросторі стався черговий скандал - черкащанин Володимир Валєкжанін заявив, що міська рада не виділяла 750 мільйонів гривень на підтримку ЗСУ і ТрО, про які повідомляла.

За словами чоловіка, за 523 дні повномасштабного вторгнення з міського бюджету Черкас виділили 307 037 800 гривень. За 2022 рік - 154 341 900 гривень, а за 2023 рік - 152 695 900 гривень. Такі цифри він отримав у відповідь на інформаційний запит.

Фото Володимира Валєкжаніна

- Зробивши офіційний запит до Черкаської міської ради я виявив, що ніяких 750 мільйонів не було. І заяви про 345 мільйонів за 2023 рік також брехня. Також ви можете побачити, скільки пішло коштів на ТрО та скільки коштів виділяли в місячному розрізі. У запиті не згадав про бійців МВД. Але сумніваюсь, що на них витратили 450 мільйонів гривень, - написав Володимир Валєкжанін.

Проте, як зазначила директорка департаменту фінансової політики ЧМР Тетяна Харенко, запит, на який чоловік опублікував відповідь, стосувався виключно витрат з місцевого бюджету на "ЗСУ та ТрО".

- Як роблять у нас маніпуляцію. Коли питають одне, а потім цим пояснюють зовсім інше. Інформація і була надана виключно по цих коштах, тобто тих, що запитувались на зазначені у зверненні цілі, а саме: по "Програмі підтримки Збройних Сил України на 2022-2023 роки" та "Міській цільовій програмі заходів та робіт з територіальної оборони м. Черкаси на 2022-2023 роки на заходи та роботи з територіальної оборони", - написала Харенко.

Вона додала, що окрім цього, кошти виділялися і на інші структури та матеріальну допомогу захисникам.

Зокрема, за словами Харенко, кошти виділяли на:

- "Програму забезпечення законності та профілактики правопорушень у місті Черкаси".
- "Програму забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території м. Черкаси, захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального, воєнного характеру".
- "Програму реалізації заходів цивільного захисту населення та території Черкаської міської територіальної громади".
- "Програму протидії тероризму на території міста Черкаси".

- Загалом по всіх програмах, як в тих, що були в запиті, так і тих, що не запитували на підтримку обороноздатності, протягом війни передбачали в бюджеті більше 750 млн. млн.грн, - сказала Тетяна Харенко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ліля :

Позор , Брехуни!!! Усіх на війну!!

Вгору